3 Beds
1,809 sqft
$385,900
8700 Pennycress Lane Lewis Center OH, 43035
Price per sqft
$213.32
Built in
2005
Property size
1,809 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Joan Elflein - Ohio Broker Direct, LLC
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226016215
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.07 Acres
Other property details
Taxes
$5,854
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
Courtesy of Joan Elflein - Ohio Broker Direct, LLC